Yeni Etnik Miao Tibet Gümüş Daire Desen Dangle Küpe T052

Yeni Etnik Miao Tibet Gümüş Daire Desen Dangle Küpe T052
  • SatıcıDongguan girl Store
  • Liste Fiyat88,79TLparça
  • Ortalama Fiyat67,11TLparça
  • Fiyat62,18TLparça
  • CargoBedava Kargo
  • İndiriminiz26,61TLparça%29,97 Indirim
  • Güncellendi2 Gün Önce
  • Fırsatı teklifHemen AL

Fiyat İzleme

Tipi
FiyatTL
E-posta
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Biz lider aliexpress alışveriş asistanı size fabrika doğrudan mal rakipsiz fiyata satın almak yardım vardır.
Fiyat ve müsaitlik haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Fiyat Geçmişi

Ürün Detayları

• Küpe TürüKüpe Bırak
  • Öğe TürüKüpeler
  • İnce Veya ModaModa
  • Model NumarasıNew
  • StilEtnik
  • Şekil \ DesenYuvarlak
  • CinsiyetKadınlar
  • Metal TürüHiçbiri
  • MalzemeTaşlı
  • ConditionNew Without Tags
  • Jewelry TypeEarrings
  • Country/region Of ManufactureChina
  • Signed?Unsigned
  • MetalTibetan Silver

Ürün Açıklaması

benim dükkana hoşgeldinizbenim mağaza dükkan hoş geldiniz! resimde mal gibi, o kadar şaşırtıcı güzellik! eğer gibi, bunu kaçırmayın! ben size en düşük fiyat verebilir! mutlu burada alışveriş yapmak umuyoruz!müşteriler hizmet:

herhangi bir sorun veya soru varsa, zaman içinde bize sorununuzu söyleyin lütfen. ve biz elimizden geleni yapacağız sorunu çözmek ve size tatmin edici bir cevap vermek.
eğer satın memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. geribildirim aldıktan sonra, biz sizin için aynısını yapacağız. biz olumlu geribildirim hem faydaları. çok teşekkürler.
önce bir negatif geribildirim bırakmayın lütfen bana ulaşın. (negatif geribildirim bırakarak herhangi bir sorunu çözemez). lütfen bize, Biz teklif memnuniyetini yerine getirmek için çaba göstereceğiz.

iade Politikası

görüşleri Politikası

bize ulaşın
biz işlem sırasında koparmamak için elimizden geleni yapacağız, liste öğesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bana e-posta çekinmeyin
24 saat içinde bir yanıt alırsınız. eğer 3 gün içinde bizim yanıt almadı, sizin için farklı bir e-posta adresi gelen mesaj gönderin bizim diğer e-posta adresi. biz kapalı hafta sonu almak.
senin görüntüleme ve iyi şans için teşekkür ederim eğer toptan!

Müşteri Yorumları

Benzer Ürünler