FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı
  • MağazaLofty Tech Optical Store
  • Liste Fiyatı1.472,29 TL
  • Ortalama Fiyat970,60 TL
  • Senin Fiyat1.251,42 TL
  • İndiriminiz220,87 TL%15,00
  • Puanları5,05,02
  • Güncellendi1 saat önce
  • Fırsatı GörüntüleAliExpress Satın Al
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Marka AdıJoinwit
  • Ürün Uzunluğu1M
  • UyumluUbiquiti
  • UyumluTransition Networks
  • UyumluÖzelleştirilmiş Markalar
  • UyumluTp-Link
  • Lif TipiTek Modlu
  • Bağlayıcı TipiSc/Apc
  • Boyut10Cm*10Cm*10Cm
  • Model NumarasıSc/Apc Single Mode Quick Connector
Ürün Açıklaması

1. FTTH projesi kullanılabilir 2. Alan kurulabilir 3. Ekleme kaybı daha az 0.3dB 4. Metal v-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır 5. Kurulum 1 dakikadan az 6. Güvenilir ve üstün optik performans uygulaması: 1. Dağıtım çerçeveleri 2. fiber ağların bakımı veya acil restorasyonu 3. Yama panelleri 4. FTTH çıkışları 5. Alan kelimesi
Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Wholesales50 adet/Lot FTTH konektörü SC APC tek modlu SCfast konektörü Fiber optik yeni Model optik hızlı bağlantı

Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler