FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı
  • MağazaFTTH toolkit Store
  • Liste Fiyatı650,69 TL
  • Ortalama Fiyat790,00 TL
  • Senin Fiyat325,34 TL
  • İndiriminiz325,35 TL%50,00
  • Puanları4,75,06
  • Güncellendi3 saat önce
  • RenkWhiteMaviGri
  • Fırsatı GörüntüleAliExpress Satın Al
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Marka AdıAua
  • KökenCn (Kökeni)
  • Ürün Uzunluğu1M
  • UyumluTp-Link
  • Lif TipiTek Modlu
  • Bağlayıcı TipiSc/Upc
  • Boyut20Cm X20Cm X 20Cm
  • Model NumarasıSc/Upc Fiber Optical Flange
  • Model NumberSc/Apc Fiber Optical Flange
  • GenderAdapter
Ürün Açıklaması
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Önerilen ürünler Bizim dükkana hoşgeldiniz, herhangi bir soru pls temas kurmaktan çekinmeyin+ 86 15951880639(WhatsApp)
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Toptan adet/Lot FTTH FTTH 250d SC APC tek modlu Fiber...US $37.80
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

0.3dB FTTH fiber optik hızlı/hızlı bağlantı SC UPC/SC AP...US $18.20
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

10 adet/torba SC/ APC-SC /UPC Simplex singlemode fiber optik...US $9.10
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

5 adet OM3 LC-LC UPC Multimode Duplex 2.0mm veya 3.0MM Fiber...US $12.60
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

0.9mm çelik boru Fiber optik PLC Splitter 1x16 SC/APC Mi...US $45.50
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

NOVKER NK5600 1310/1550nm 32/30dB SM optik Fiber OTDR...US $698.60
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Fiber optik temizleyici SC tek tıklama temizleyici Fiber optik Con...US $18.20
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Tek tıklamalık Fiber optik bağlantı temizleyici mm L için optik konnektör 1.25 temizleyici kalem...US $22.40
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Fiber optik mikroskop konektörü muayene Video optica...US $476.0
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Yüksek kaliteli 0.3dB FTTH Fiber optik hızlı bağlantı FTTH...US $23.80
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

TMO-300-SM-B 1310/1550nm 32/30 SM optik Fiber OTDR Teste...US $665.0
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

SC APC PLC 1X8 splitter Fiber optik kutu FTTH PLC bölünmüş...US $9.66   Açıklama Hızlı montaj konnektörü (“No-Polish Connector” , “Pre-polish Connector” veya “Fast Connector” olarak da adlandırılır), kurulumu kolay bir cihazdır. Alet veya jig gerekmez. 250um /900um / 2.0mm / 3.0mm/düz kablo için evrenseldir. Önceden cilalanmış konektör ile hızlı sonlandırma için tasarlanmıştır. V oluk teknolojisini kullanarak, epoksi gerektirmez. Şeffaf gövde ile bağlantı sonucu hemen Fiber denetleyicisi tarafından görülebilir. Bu, ya dış tesis için ya da bir binanın içinde ideal bir çözümdür. Optik Fiber hızlı bağlantı 1. Basit yapı 2. Zamandan tasarruf edin 3. Düşük ekleme kaybı. Özellik 1. Takılı olmayan önceden ayarlanmış tüp teknolojisine dayanarak 2. Eş eksenli kendinden merkezleme, mükemmel ve dayanıklı optik özellik ile hassas seramik bileşenler 3. fiber optik elastik şekilde eksenel olarak uyar ve tamamen yanlış bağlanmayı önler 4. Çıplak fiber, sıkı tampon ve kablo vb. Ile üçlü sıkma, patchcord olarak kullanılabilir 5. Sonlandırmadan sonra optik hızlı konektörün yüksek on-line çekme mukavemeti, her zaman kablolama ve çizimden kuvvet altında bağlanmaya devam eder. 6. Sert kullanıcı ortamına dayanacak şekilde kasanın entegre koruması. 7. FTTH maliyetini azaltan herhangi bir optik soket olmadan ONU ile doğrudan bağlanabilir. 8. Ortalama ekleme süresi 100 sn ile kurulumda yüksek başarı oranı ve kolaylık 9. Alışkanlık çalışma ve çalışma ortamı için daha düşük gereksinim oluşturucuya çağrı yapar. 10. Görünür kurulum kalitesi; Herhangi bir uzak uç ışık kaynağından ve herhangi bir kesitli şekilde kablolama yapımını tatmin eden özel cihazlardan bağımsız. Şartname Öğe Teknik parametreler Için uygulanabilir 3.1x2.0mm saplama kablo Optik fiber çapı 125μm ( 657A ve 657B) Sıkı tampon çapı 250μm Fiber modu Tek mod Çalışma süresi Yaklaşık 100s (fiber kesim yok) Kaybı ekle 0.3dB(1310nm & 1550nm) Geri dönüş kaybı ≥ 40dB Çıplak elyafın sabitleme mukavemeti > 5 N Çıplak fiber tutucunun sabitleme mukavemeti > 10 N Çekme mukavemeti > 50 N Sıcaklık kullanarak -40 ~ + 80 ° c On-line çekme mukavemeti (20 N) IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB Mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB Bırakma testi (düşme yüksekliği 4m, Yön başına bir kez, tamamen 3 kez) IL ≤ 0.2dB RL ≤ 5dB
UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

UNIKIT fabrika bileşenleri Pasivos SC UPC FTTH alan hızlı montaj konnektörü Fiber hızlı bağlantı

Ödeme hakkında 1. Emanet kabul ediyoruz. Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, AliExpress banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.
2. Öğeyi daha önce alabilmeniz için lütfen ödemeyi mümkün olan en kısa sürede yapın.
3. not: öğenin herhangi bir ithalat tarife satış fiyatı veya nakliye ücretleri dahil değildir, alıcının sorumluluğundadır; ancak, ürünü gümrükten kolayca almanıza yardımcı olmak için ürünü daha düşük bir değere sahip bir hediye olarak ilan edeceğiz. Sevkiyat hakkında
1. Tüm siparişler derhal işlenecek ve ödeme onaylandıktan sonra 2-3 gün içinde sevk edilecektir tatil süresi uzatıldı.
2.Please nazik nakliye 1-3 düşük puanlar yapmak neden yurtdışı nakliye gibi birçok faktörden etkilenecektir gümrük işleme, Post strike vb.
3. Öğeyi teyit edilen sipariş adreslerine gönderiyoruz, bu yüzden lütfen sipariş adresinizin teslimat adresinize uyduğundan emin olun.
4. Opsiyonel nakliye yolları: çin Post Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, vb.
5. Neredeyse tüm siparişler 2kg altında çin sonrası hava posta ile ücretsiz gönderim içindir. Ürüne ihtiyacınız varsa lütfen diğer nakliye yollarını seçin. Satış sonrası servis
1. Mal transit hasar varsa, alıcılar 14 gün içinde iade edebilirsiniz, biz hasarlı öğe aldıktan sonra yeni öğe ile yerini alacak. Öğeyi geri göndermeden önce lütfen bize ulaşın

2. Tüm cep telefonları telefonları geliyor temel 1 yıl çok satanlar garanti, if ürün kusurlu 1 yıl ve ihtiyaç yerine donanım, biz teklif yedek olmadan ekstra şarj (nakliye dahil ücreti) arızalı ürünü aldıktan sonra.

3. Öğe 1 yıl sonra kusurlu ise, alıcılar hala geri gönderebilirsiniz, biz garanti için tedarikçileri veya fabrikada irtibata geçecektir. Alıcılar değiştirilen öğeyi yeniden göndermek için nakliye ücreti ödemek gerekebilir. Geribildirim

Yüksek mükemmellik standartlarını koruyoruz ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! Olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir, ancak olumlu bir geri bildirim bırakmak istemiyorsanız. Bize nötr veya olumsuz bir geri bildirim vermeden önce hemen bizimle iletişime geçebileceğinizi umuyoruz, böylece endişelerinizi tatmin edici bir şekilde çözebiliriz. Çok teşekkür ederim!

Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler