FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

Fiber Yama Kablosu Patchcord Kablosu Mpo-St Om3 12 Çekirdek Goodftth 20-100M

Fiber Yama Kablosu Patchcord Kablosu Mpo-St Om3 12 Çekirdek Goodftth 20-100M
  • MağazaGoodFtth Store
  • Liste Fiyatı1.377,82 TL
  • Ortalama Fiyat1.323,08 TL
  • Senin Fiyat1.377,82 TL
  • Güncellendi6 saat önce
  • RenkWHITEMaviBlackGriPembe100m
  • Fırsatı GörüntüleAliExpress Satın Al
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Marka AdıGoodftth
  • Bağlayıcı TipiHibrid
  • Lif TipiMultimode
  • Boyut3Mm
  • UyumluHp
  • UyumluDell
  • UyumluH3C
  • UyumluSmc
  • UyumluIbm
  • UyumluHuawei
  • Model NumarasıWn-Pa-Mpo-St-Om3-12F3-20T100
  • Cable Jacket ColorAqua
  • PolarityType A,B Or C
Ürün Açıklaması
Fiber yama kablosu Patchcord kablo MPO-ST OM3 12 çekirdek GoodFtth 20-100 m
Fiber yama kablosu Patchcord kablo MPO-ST OM3 12 çekirdek GoodFtth 20-100 m
Fiber yama kablosu Patchcord kablo MPO-ST OM3 12 çekirdek GoodFtth 20-100 m
Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler