FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici

Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici
  • MağazaANDDEAR S Store
  • Liste Fiyatı730,60 TL
  • Ortalama Fiyat521,47 TL
  • Senin Fiyat526,00 TL
  • İndiriminiz204,60 TL%28,00
  • Güncellendi11 saat önce
  • Promosyon2,00 TL İndirim 48,00 TL üzeri siparişlerde
  • Fırsatı GörüntüleAliExpress Satın Al
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Marka AdıAnddear
  • PaketEvet
Ürün Açıklaması
DPP2-3392-2CY1 SFP 10G 1270nm/1330nm fiber optik alıcı verici 20 KM bidi sfp modülü Ürün FeaTUres · 10Gb/s sERBenAl oPTBenCBirL BenNTERfaceCÇok basit 802.3BirE10GBASE-LR · ElECtrical BenNTERfaceCOMPliant Için SFF-8431SPecificaTBenONS Için ENHanced 8.5 aND 10 GigBirBitSAlışveriş merkezi formu FaCTVeya PLUggaBLeMOdule “SFP+” · 1270nm /1330 Nm DFB TraNSmBenTtER, PIN Appli İçİnCAtions · MerhabaGH-sPEED SÖfke ArEBir NETWVeyaKS · CoMPUtER CŞehvetER CROSS-CONNVb · CuSTOM HBenGh-sPEED DBirTa PBenPEs · LOW pOWEr ConSUMPTBenÜzerinde
· AdvanCED FBenRmW. BirLLOw CMüşteriSYSTem eNCrYPtBenÜzerinde benNFORMBirTBenON Için Olmak STVeyaED Tra içindeNSCEIver · CoST EFFECtBenVe SFP + SOLUtBenON, ENAbles hBenGher pORt DENsities BirND GrEBirTer BBirNDWBenDTh Ürün FeaTUres · 10Gb/s sERBenAl oPTBenCBirL BenNTERfaceCÇok basit 802.3BirE10GBASE-LR · ElECtrical BenNTERfaceCOMPliant Için SFF-8431SPecificaTBenONS Için ENHanced 8.5 aND 10 GigBirBitSAlışveriş merkezi formu FaCTVeya PLUggaBLeMOdule “SFP+” · 1270nm /1330 Nm DFB TraNSmBenTtER, PIN Ürün FeaTUres· 10Gb/s sERBenAl oPTBenCBirL BenNTERfaceCÇok basit 802.3BirE10GBASE-LR· ElECtrical BenNTERfaceCOMPliant Için SFF-8431SPecificaTBenONS Için ENHanced 8.5 aND 10 GigBirBitSAlışveriş merkezi formu FaCTVeya PLUggaBLeMOdule “SFP+”· 1270nm /1330 Nm DFB TraNSmBenTtER, PIN Appli İçİnCAtions · MerhabaGH-sPEED SÖfke ArEBir NETWVeyaKS · CoMPUtER CŞehvetER CROSS-CONNVb · CuSTOM HBenGh-sPEED DBirTa PBenPEs Appli İçİnCAtions· MerhabaGH-sPEED SÖfke ArEBir NETWVeyaKS· CoMPUtER CŞehvetER CROSS-CONNVb· CuSTOM HBenGh-sPEED DBirTa PBenPEs· LOW pOWEr ConSUMPTBenÜzerinde
· AdvanCED FBenRmW. BirLLOw CMüşteriSYSTem eNCrYPtBenÜzerinde benNFORMBirTBenON Için Olmak STVeyaED Tra içindeNSCEIver· CoST EFFECtBenVe SFP + SOLUtBenON, ENAbles hBenGher pORt DENsities BirND GrEBirTer BBirNDWBenDTh Ürün açıklaması
Ürün açıklaması

Parametre
Sembol
Min.
Tipik
Max
Birim
Notlar
Veri hızı

110.3125
-Gbps

Güç tüketimi

-8001000
MW
VericiTek uçlu çıkış
Voltaj toleransı

0.3
-
4
V
C ortak mod voltaj toleransı

15
-
-
MV
Tx giriş Diff voltajı
VI180

800MV
Tx hatası
VoL0.3
0.4V0.7mA 'da
Veri bağımlı giriş
Jitter

DDJ

0.1
UI
Veri girişi toplam titreşim
TJ

0.28
UI
AlıcıTek uçlu çıkış
Voltaj toleransı

0.3
-
4
V
Rx çıkış Diff voltajı
Vo300
850MV
Rx çıkış yükselişi ve
Sonbahar zamanı

Tr/Tf

30

Ps20% için80%Toplam Jitter
TJ

0.7UI
Deterjan Jitter
DJ

0.42
UI
Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici

Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici

Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici

Dpp2-3392-2Cy1 Sfp 10G 1270Nm/1330Nm20Km Bidi Sfp Modülü Fiber Optik Alıcı-Verici
Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler