FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Marka AdıJyttek
  • Model NumarasıHjgt
  • Data Rate (Max)1000Mbps
  • ModeMultimode Duplex
  • Wavelength (Nm)850
  • Transmission550M
  • ConnectorLc
  • PowerExternal 5V3A
Ürün Açıklaması
genel bakış
TS0908GF 9 port Gigabit Ethernet Fiber Optik Anahtarı sekiz 1000 M SFP yuva vardır ve bir 10/100/1000 M UTP portları. müşteri farklı seçebilirsiniz 1000 M SFP modülü onun talep olarak göre, Multimode gibi veya Tekli, tek lif veya Çift fiber ve Tekli 20-100 km vb ürün istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyat ile abd'den son IC. uygulanabilir Fiber Optik Ethernet ağ inşa kullanın.özelliğiakış kontrolü: tam Dubleks: IEEE802.3x akış kontrolü;yarım Dubleks: geri basınç akış kontrolübağlayıcı: RJ-45, 10/100/1000 Mbps; SFP yuvası: 1000 Mbps;İletim ortamıUTP kablo: Cat.5 veya 6 UTP (100 m kadar max mesafesi)Multimode Fiber: 50/125, 62.5/125μm (maksimum mesafe kadar 224/550 m)tekli Fiber: 8/125, 8.7/125,9/125μm (maksimum mesafe kadar 10 ~ 100 km) LED göstergesi: PWR, SFP1 ~ SFP8: Link/Act; TP Link/Act, TP FDX.fiziksel çevre:güç Gereksinimi: AC220V (100-240 V), 50 ~ 60Hz; DC: 5 V, 3Aortam Sıcaklığı: 0 ~ + 50depolama Sıcaklığı::-20 ~ + 70nem: 5% ~ 90%;boyutlar: 37 (yüksek) ×130 (genişlik) ×110 (uzunluk) mm;uygulamaçekirdek olarak çalışabilir bir IP kamera CCTV sistemi anahtarı biraşağıda s topoloji:
8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici


sipariş bilgileri
Model
açıklamaSFPJY0908GF9 port Gigabit Ethernet Fiber Optik Anahtarı ile sekiz 1000 M SFP yuva ve bir 10/100/1000 M RJ45 arayüzü.Ödeme hakkında1. Biz Emanet üzerinden ödeme kabul edebilir, Western Union ve T/T. en iyi yolu doğrudan online ödeme, kendinizi seçebilirsiniz. diğer ödeme koşullarını kullanmak istiyorsanız, eğer sipariş önce lütfen bize bildirin.2. Tam ödeme sipariş yerleştirdikten sonra 7 gün içinde yapılmalıdır, ya da sipariş geçersiz ya da sistem tarafından iptal olacaktır.3. Make gibi tüm ayrıntılı bilgileri tamamlamış emin temas kişi, adres, posta kodu ve telefon numarası alıcının bilgileri doldurarak.
8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

Sevkiyat hakkında1. biz 5 iş günü içinde mal göndermek tam ödeme onaylandıktan sonra.2. Biz aşağıdaki gibi uluslararası nakliye hizmetleri sağlayabilir:çin Post Air Mail, HK Sonrası Hava Posta, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. varsayılan yolu Çin sonrası hava posta ve HK post hava posta.3. The alıcı sorumludur insurrance, sorunlar ve hasar gibi nakliye hizmeti kaynaklanan kazaları, gecikmeler veya diğer konular. ayrıca, biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir, bu suçlamalar madde fiyat ve nakliye maliyeti dahil değildir. Aşağıdaki farklı nakliye yöntemleri için tahmini süre
8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

8 * Giga Sfp + 1*10/100/1000 M Tx Ethernet Fiber Ethernet Ile 8 * 850Nm 1000 M Sfp Optik Alıcı-Verici

GARANTI ve GARANTI1. All mal kontrol ve sevkiyat öncesi test vardır. eğer mal memnun değilseniz, 7 gün içinde ürün alışverişi yapabilirsiniz ve size gerekir alınmasından sonra 24 saat içinde bizimle irtibata items.2. nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteri dönen tüm ücretler için sorumlu olmalıdır ve reshipping.3. Tüm iade öğeleri kendi özgün koşulları içinde olmalıdır, kutu ve aksesuarları dahil. İnsan yapımı kusurları, garanti edilmez kırık gibi, çizik ve böylece.4. herhangi öğeler Için, geri göndermek zaman EMS veya yerel posta kullanın lütfenÖdeme hakkında1. Biz Emanet üzerinden ödeme kabul edebilir, Western Union ve T/T. en iyi yolu doğrudan online ödeme, kendinizi seçebilirsiniz. diğer ödeme koşullarını kullanmak istiyorsanız, eğer sipariş önce lütfen bize bildirin.2. Tam ödeme sipariş yerleştirdikten sonra 7 gün içinde yapılmalıdır, ya da sipariş geçersiz ya da sistem tarafından iptal olacaktır.3. Make gibi tüm ayrıntılı bilgileri tamamlamış emin temas kişi, adres, posta kodu ve telefon numarası alıcının bilgileri doldurarak.
GARANTI ve GARANTI1. All mal kontrol ve sevkiyat öncesi test vardır. eğer mal memnun değilseniz, 7 gün içinde ürün alışverişi yapabilirsiniz ve size gerekir alınmasından sonra 24 saat içinde bizimle irtibata items.2. nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteri dönen tüm ücretler için sorumlu olmalıdır ve reshipping.3. Tüm iade öğeleri kendi özgün koşulları içinde olmalıdır, kutu ve aksesuarları dahil. İnsan yapımı kusurları, garanti edilmez kırık gibi, çizik ve böylece.4. herhangi öğeler Için, geri göndermek zaman EMS veya yerel posta kullanın lütfen
Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler