FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • PaketEvet
  • FonksiyonIstiflenebilir
  • BelgelemeCe Fcc Rohs
  • Model NumarasıEs1000-2G-8F
  • Limanlar≤ 8
  • Anahtarı Kapasite8G
  • Iletim Hızı10/100/1000Mbps
  • VlanNo
  • Anahtar TürüEthernet
  • Marka AdıGdpoenet
  • Iletişim ModuFull-Duplex Ve Half - Duplex
  • Number Of Interfaces10
  • Products StatusStock
Ürün Açıklaması
Gigabit 8 SFP2 Ethernet Medya Dönüştürücü
modeli: ES1000-2G-8F
ürün Özellikleri
8-Port Gigaibt SFP portu, 2 port ile 10/100/1000 M RJ45 Ethernet Portu.

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

özelliği
* yaygın ağ serisi veya cascade günler, 1000 M optik port ve ikinci satırı ile ortak optik port üzerinde
*kart türü veya bağımsız bir yapı merkezi yönetim için 2U Alüminyum raf
*çalışma Mekanizması yayın filtreleme, adresi otomatik öğrenme ve oto-güncelleme özelliği ve mağaza ve ileri
*genellikle önbellek boyutu 512KB olduğunu, adres tablosu boyutu 4KB olduğunu
*Ethernet için 10Base-T veya 100Base-TX 100Base-FX fiber medya dönüştürücü
*destek IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1d protokolü
*tam çift yönlü akış kontrolü destekler veya yarım-dubleks geri basınç akış kontrolü çalışması, ve oto-müzakere ile (Otomatik Müzakere) kapasite
*elektrik bağlantı noktaları destek 100 Mbps, 10 Mbps, elektrik arayüzü kullanılabilir her iki ucunda aynı hızı eşleşmiyor (zaman tam dubleks kablo hızı bant genişliği 2 XMbps)
*eksik bağlantı sağlamak için uzaktan teşhis, elektrik ve optik arayüz portu bağlantı teşhis bağlantı bağlantı, dinamik veri iletimi, tam/yarım dubleks, hız indicato
*çift RJ-45 elektrik bağlantı noktaları sağlar destek otomatik çapraz anahtarları bağlamak, hub
*optik arayüz özellikleri, uyumluluk, yüksek güvenilirlik

uygulama Ortamı
kentsel Akıllı Trafik İzleme Sistemi (ONUN), Güvenli Şehir
karayolu izleme sistemi, elektronik yol izleme, ağ kameraları
büyük sanayi kuruluşu güvenlik izleme sistemi, ağ İşlevli sistemi
uzaktan öğretim multimedya/kampüs izleme, uzaktan ağ video konferans sistemi

uygulama

10/100/1000 M 8-Port Gigaibt Sfp Portu, 2 Port Ile 10/100/1000 M Rj45 Ethernet Portu Medya Dönüştürücü

teknik Şartname
ürün Adı
10/100/1000 M 8-Port SFP Medya Dönüştürücü
Model
ES1000-2G-8F
açıklama
1000 M 8-Port SFP Medya Dönüştürücü Medya Dönüştürücü
limanlar
2 10/100/1000 Mbps bakır RJ45 Port + 8 10/100/1000 Mbps SFP Portu
bulaşma Mesafesi
20Km
optik Elyaf
multi-level serisi tipi, LC, 1310nm/1550nm
elyaf Bant Genişliği
1.25G, 10G
Ethernet Bant Genişliği
1000 MHz
ağ Medya
100BASE-TX/1000BASE-TX: süper cat.5 UTP Kablo
standartları
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Akış Kontrolü, MDI üzerinden IEEE 802.1af DTE Güç
ileri Modu
mağaza ve Ileri
çevre
çalışma Sıcaklığı:-20 ° ~ 55 ° C
çalışma Sıcaklığı:-20 ° ~ 55 ° C
çalışma Nemi: 5% ~ 9%, yoğuşmasız
EMI Uyumluluk
FCC Sınıf A, CE
güç
DC 5V3A
Demension
200mm * 127mm * 30mm
garanti
2 yıl garanti
Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler