FiyatGrafik
Rica ederim, Misafir Giriş YapÜye Ol

1 Çift Htb-Gs-03 A/b Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Tek Fiber Sc Portu Harici Güç Kaynağı

1 Çift Htb-Gs-03 A/b Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Tek Fiber Sc Portu Harici Güç Kaynağı
Fiyat Izci
Fiyat Türü
Istenen Fiyat
TL
Senin Email
Fiyat düşüşü uyarısı için kaydolun
Fiyat Geçmişi
Ürün Detayları
  • Model NumarasıHtb-Gs-03 A/b
  • Lif TipiTek Modlu
  • Marka AdıAua
  • Bağlayıcı TipiSc/upc
Ürün Açıklaması
Özellikler:
Bir SC fiber konektörü ve bir adet UTP konektörü sağlayın
Tamamen Uygundur IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX, IEEE802.3z 1000Base-FX Standart.
Tx portu için yarım/tam çift yönlü aktarım modunun otomatik olarak algılanması
Tx portu için 10/1000/100 Mbps hızının ve otomatik MDI/mdix'in otomatik olarak müzakere edilmesi
Fx portu için yarım/tam çift yönlü transfer modunun anahtar konfigürasyonunu sağlayın
Tek modlu fiber için fiber mesafesini 3 km'ye kadar uzatın
Güç, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100 için 6 LED ekran
Kolay görüntüleme LED göstergeler, ağ etkinliğini kolayca izlemek için durum sağlar

Özellikler:
Standart
IEEE802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 100M-Ethernet IEEE802.3x
RJ-45 Port
Otomatik MDI/MDIX
Fiber Port
Fiber Tipi
Dalga boyu
Göndermek Güç
SC
1310/1550nm
20dBm (min.) 0dBm (maks.)
Frekans Ofset
± 125, 000bps (veya ± 100ppm)
MTU
Fazla 9036 bayt
Boyutları (WxDxH)
94x71x27mm (harici güç)
Giriş Gerilimi
DC5V1A (Harici güç girişi: AC100V-AC240V/50-60 HZ)
OperationTemperature
0 ° c ~ 70 ° c
Mağaza Sıcaklığı
-40 ° c ~ 85 ° c
Nem
95% ~ 5% yoğuşmasız
Ağırlık
0.3 kg/parça (Harici Güç)

Paket İçeriği:
1 çift Ethernet dönüştürücü (HTB-GS-03 A/B)
2 * güç adaptörü (AB Adaptörleri mevcuttur.)

1 Çift Htb-Gs-03 A/b Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Tek Fiber Sc Portu Harici Güç Kaynağı

Müşteri Yorumları
Benzer Ürünler